Hakkımızda – BUFALOTÜRK – HAYVANSAL YAN ÜRÜNLER VE PAZARLAMA TİC. LTD. ŞTİ.

Hakkımızda

Hakkımızda2019-05-28T08:58:21+00:00

Kurumsal

Yön.Kurulu Başkanı Can Kaya Yurdakul 1994 yılı Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümü ve 1996 İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme İktasadi Enstitüsü mezunu olup çeşitli kurumsal firmalarda farklı sektörlerde uzun yıllar yöneticilik yaptıktan sonra önce Salihli’de Danimarka firması olan Aller’de köpek ve kedi maması fabrikasında fabrika müdürü olarak mama sektörüne adım attı. Ardından yerli bir firma olan Turelsan firmasında Genel Müdür olarak Köpek ödül maması sektörüne devam etti. Piyasada edindiği tecrübeler ve çevre ile, ödül maması sektörünün daralması sebebiyle de Çin gıda ihraç ürünlerinin bireysel olarak tedarikine ağırlık verdi. Bu dönemde yapmış olduğu çalışmalar neticesinde önemli ciroları yakalamaya başladıktan sonra kurumsallaşmaya adım atmaya karar vererek 2018 haziran ayında BufaloTurk Hayvansal Yan Ürünler Ltd. Şirketini kurarak adım adım hedeflenen noktaya gelmeye başladı. Kuruluşun çok yeni olmasına rağmen 1.5 milyon TL’ye yakın cirolarla hem üreticilere hem ihracatçılara hem de ülkemize hizmet etmeye devam etmektedir.
1 yıllık planımız olan kendi araçlarımız ve depomuzla hizmet etme hedeflerimize 6 ay gibi kısa bir zamanda ulaşmış bulunmaktayız. Bundan sonraki hem 1 yıllık hem de 5 yıllık planlamalar ile adım adım hem büyüme hem de ARGE ve ürün çeşitliliği çalışmalarımız ile hayvancılık ve yem sanayine hizmet etmeye devam etmek ve kalıcı olmak amacımız.

BufaloTürk ismi ise uzun araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştır. Hem evrensel olması, hem hayvancılık ile alakalı olması hem de Türk olması sebebiyle seçilmiştir. Genelde Bufalo hayvanı Amerika menşeyi olarak bilinse de aslında Anadolu Sığırı’dır. Dolayısıyla Anadolu’muzun bereketli topraklarından çıkmıştır. Bu nedenle de anlamlıdır.

Vizyonumuz

Türkiye ve Dünya çapında tanınan lider, hayvansal yan ürün tedarikçisi ve ihracata hazır kaliteli ürün işleme firması olmak.

Misyonumuz

Teknolojinin sunduğu imkanlar dahilinde ve işimizdeki uzmanlığımız ile piyasaya kaliteli ve güvenilir ürünleri sunabilmek.

Değerlerimiz

– Doğal kaynakları israf etmeden, gıda güvenliğini sağlayan kurallar içerisinde üretim yaparak insan sağlığını koruruz.
– Ahlaki kurallara ve kanunlara saygılıyız.
– Çevre ve doğaya gereken özeni göstererek tedarik ve üretim yaparız.
– Mükemmeli Hedefleriz
– İşimizde uzmanız.
– Yüksek başarıyı hedefler ve ona ulaşırız.
– Yenilikçi ve yaratıcıyız.
– Sürekli gelişimi destekleriz.
– Kaliteli ürün ve hizmetlerimizle müşterimize değer yaratırız.
– Müşterinin sesini dinleriz.
– İnisiyatif ve Sorumluluk Alırız
– Etkin bireysel liderlik sergileriz.
– İşimizin gereğini yapmak için harekete geçeriz.
– Ekip olarak çalışırız.
– Verimli ve yalın organizasyonlar kurarız.
– Güveniliriz
– Açık ve dürüst ilişkiler kurarız.
– Verdiğimiz sözü tutarız.
– Adil rekabet ederiz.
– Topluma Katkı Yaratırız
– Toplumun kültürel gelişimine destek oluruz.
– Çalışanlarımızın sosyal sorumluluk projelerine katılımını teşvik ederiz.
– Çevreye sorumluyuz.

Ana İlkemiz

BufaloTürk bugüne kadar 3 yıldır hayvansal yan ürünler piyasasında Türkiye’nin yaklaşık 68 ilinden ürün alımı yaparak, peşin ve yerinde alımları ile, dönemsel 8 ile 15 ürün çeşidinin alımlarını yaparak sektöre önemli bir hizmet vermektedir.
İzmir depomuz ve yapmış olduğumuz distribütör anlaşmamız ile ağırlığımız Ege – Trakya Bölgeleri olacaktır. Ancak gerek İç Anadolu gerekse de Akdeniz bölgesinde noktasal çalışmalarımız devam edecektir.
BufaloTürk kalite ve güvenin adresidir.

Bufalotürk

Kaliteli Ticaret, süreklilik, istikrar, piyasa koşullarında en iyi şartlarla ürün teslim alma ve güvenin adresiyiz…
Üreticinin ve ihracatçının dostu.

Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz

İletişim Kur